به سایت سکام الکترونیک خوش آمدید

پیش از خرید دوربین مدار بسته این محتوا را بخوانید !

پیش از خرید دوربین مدار بسته این محتوا را بخوانید !

انتخاب سیستم مدار بسته مناسب

اگر شما بودجه مناسب برای خرید دوربین مدار بسته دارید و اولویت اول شما ، کیفیت تصویر دوربین مدار بسته است ، سیستم مدار بسته تحت شبکه را انتخاب کنید . کیفیت بالای تصاویر و امکان توسعه در آینده از جمله مهمترین ویژگی های مهم دوربین های تحت شبکه است.

در صورتی که بودجه برای شما در درجه اول اهمیت قرار دارد ولی در عین حال کیفیت تصویر هم برایتان مهم است، سیستم مدار بسته اچ دی را انتخاب کنید . کیفیت تصویر مناسب و قیمت مطلوب از مهمترین ویژگی های دوربین های اچ دی می باشد .

برخی از مشتریان تنها به دنبال ماکت دوربین مدار بسته هستند ، این افراد اغلب توسط سازمان های بازرسی صنف خود تحت فشار هستند تا کسب و کار خود را به سامانه دوربین مدار بسته ، مجهز کنند اما هنوز به اهمیت این مهم واقف نشده اند ، از اینرو به دنبال حداقل هزینه برای نصب دوربین هستند . این افراد می توانند از سیستم مدار بسته آنالوگ استفاده کنند . کیفیت تصویر و قیمت بسیار پایین از ویژگی های دوربین مدار بسته آنالوگ است .

خرید دوربین مدار بسته

جانمایی دوربین مدار بسته

جانمایی مناسب دوربین های مدار بسته در محل باعث می شود تا افراد بتوانند با هزینه کمتری یک سامانه نظارتی مطلوب داشته باشند. استفاده از دوربین مناسب با توجه به محل نصب ، ارتفاع نصب درست ، کابل کشی اصولی و محل قرار گرفتن دستگاه ضبط از جمله مهمترین مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد .

انتقال تصویر

برند دوربین مدار بسته مناسبی را انتخاب کنید تا بتوانید با خیال آسوده از امکانات و ویژگی های تجهیزات و نرم افزار های آن استفاده کنید . یکی از قابلیت های مهم ، امکان انتقال تصویر دوربین مدار بسته می باشد . انتقال تصویر به شیوه P2P و آی پی استاتیک دو نمونه از مهمترین روش هاست. توصیه می شود که برند مناسب را با توجه به امکان انتقال تصویر دوربین هایش انتخاب نمایید .

گارانتی و وارانتی

گارانتی و خدمات پس از فروش در حوزه مدار بسته ، پاشنه آشیل سیستم است. از این رو شرکت و برندی را انتخاب کنید که بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش را ارائه کند . موجودی محصول ، طرز برخورد مناسب پرسنل ، راستی در گفتار و درستی در رفتار ، علم و دانش فنی بالا و بسیاری موارد دیگر را در انتخاب یک شرکت و برند مدار بسته صحیح مورد استفاده قرار بدهید .